בוא לסחור
עם פי 2
ממה שיש לך

עם ,
אתה יכול לסחור עם מינוף של 1:2 על מניות במהלך הלילה.

בוא לסחור עם מינוף בקולמקס פרו
רגע, מה זה בעצם מינוף?
Play Video

מהם החסרונות?

ככל שהמינוף והסכום הנסחר גבוה יותר, כך גדל פוטנציאל הרווח או ההפסד. זה חיוני להיות מעודכן ובקיא בפעולת המינוף כדי למנוע הפסדים פוטנציאליים. לדוגמה, עם מינוף של 1:2, הפסד של $100 פירושו הפסד כולל של $200.

מהם היתרונות?

מסחר ממונף מציע מספר יתרונות לסוחרים. ראשית, המינוף מאפשר להגדיל את ההשקעה וכך גם את הרווח הפוטנציאלי מבלי להשקיע סכום גבוה יותר. בנוסף, מינוף יכול לעזור לנצל אפילו תנועות מחיר קטנות בשוק ולמקסם את הזדמנויות המסחר.

מהו מסחר ממונף?

מסחר ממונף הינו כלי המאפשר לסוחרים לפתוח פוזיציות בעלות ערך גבוה מההון המופקד. מינוף הוא בעצם היחס בין ההון העצמי של הסוחר לבין הסכום שהוא יכול לסחור בו. לדוגמה, סוחר שהפקיד $2,000 עם מינוף של 1:2, יכול כעת לסחור עד $4,000. 

מינוף הוא כלי מסוכן ובתנאי שוק תנודתיים יכול להביא להפסדים גדולים מהצפוי. מסחר במינוף עלול שלא להתאים לכל המשקיעים.

בוא לסחור במינוף עם !

אם אתה רוצה לשמור על הפוזיציות שלך בין לילה, קולמקס פרו מאפשרת יחס מינוף של 1:2, עם עמלת overnight של $0.026 לכל $1,000. שים לב שבחשבונך צריך להיות לפחות $1,300 כדי להשתמש במינוף.

בוא לסחור עם מינוף בקולמקס פרו

הודעה חשובה: Colmex Pro Ltd היא בעלת רשיון ומפוקחת על ידי רשות ניירות ערך קפריסין (CySEC), באמצעות מספר רישיון 123/10. מסחר בניירות ערך ו/או שימוש במינוף טומן בחובו סיכון גבוה ועלול שלא להתאים לכל המשקיעים. לפני שתחליט לסחור במוצרים הפיננסיים המוצעים על ידי החברה, עליך לבחון היטב את מטרותיך, מצבך הכלכלי, צרכיך ורמת הניסיון שלך, לקרוא ולהבין את התנאים וההגבלות וההסתייגות של החברה.